[Rozmiar: 1928 bajtów] [Rozmiar: 1843 bajtów] [Rozmiar: 2766 bajtów] [Rozmiar: 2587 bajtów] [Rozmiar: 2338 bajtów] [Rozmiar: 2338 bajtów]

PŁYTY WARSTWOWE DO WYPEŁNIEŃ DRZWI ZEWNĘTRZNYCHKARTA CHARAKTERYSTYKI WYROBU

PŁYTY WARSTWOWE GŁADKIE - GF


[Rozmiar: 14356 bajtów]

Opis wyrobu

Płyty GF stanowią rozwiązanie alternatywne do kasetonów klejonych z płyt GS oraz sklejki specjalnej do frezowania, zdecydowanie zmniejszając nakład pracy na wykonanie kasetonów. Wykonywanie kasetonów drzwiowych z płyt GF wymaga zastosowania narzędzi skrawających o ostrzach z węglików spiekanych oraz niewielkim kącie pochylenia zarysu od 0 - 3 stopni. /Na zdjęciu górna płyta/ Płyta o grubości 46 mm umożliwia obustronne frezowanie do grubości 24 mm.

Nie jest zalecane używanie do frezowania frezów o głębokich "brzuszkowatych" zarysach, ponieważ powodują one przecinanie kilku warstw obłogów i uwidaczniają ich przebarwienia kolorystyczne, co jest zjawiskiem normalnym lecz niepożądanym. W P.W. Domix opracowano konstrukcję i uruchomiono produkcję specjalnej głowicy do frezowania płyt Termopanel - GF, posiadającej ostrza z węglików spiekanych, która zapewnia bardzo zadawalające efekty obróbki.

Zastosowanie:
kasetony /wypełnienia/ drzwi zewnętrznych, ścianki działowe, przegrody, sufity itp.

Płyty warstwowe Termopanel GF produkowane są na zamówienie w wielu wariantach. Między innymi, w okładzinach ze sklejek 4, 6, 9, 12 i 16 mm i budowie symetrycznej lub niesymetrycznej.

Oznaczenia płyt analogiczne jak w przypadku płyt Termopanel GS.

Zdjęcie bramy garażowe wykonanej z płyty Termopanel GF

[Rozmiar: 11347 bajtów]

Przykłady wykonania płyt:

Termopanel GF - 4/16/16 - okume skrawany nożowo

  • oznacza płytę o budowie niesymetrycznej i gr. 36 mm do jednostronnego frezowania w gatunku drewna okume skrawany nożowo

Termopanel GF - 12/12/12 - sosna kalabryjska

  • oznacza płytę o budowie symetrycznej i gr. 36 mm do obustronnego frezowania w gatunku drewna sosna kalabryjska

[Rozmiar: 14356 bajtów][Rozmiar: 3042 bajtów]